Otwarcie przewodu doktorskiego mgr. inż. Michała Dziedzickiego

Dnia 19 grudnia 2018 r. Rada Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej podjęła decyzję o otwarciu przewodu doktorskiego mgr. inż. Michała Dziedzickiego, w dyscyplinie naukowej Elektrotechnika. Proponowany temat rozprawy doktorskiej: „Badanie oświetlenia elektrycznego wnętrz ze stanowiskami pracy wyposażonymi w monitory ekranowe”.

Promotorem pracy doktorskiej jest dr hab. inż. Piotr Pracki, a promotorem pomocniczym dr inż. Rafał Krupiński z Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Dorobek publikacyjny mgr. inż. Michała Dziedzickiego obejmuje m.in. artykuły konferencyjne prezentowane na konferencjach krajowych, a także międzynarodowych (Lux Europa i LumenV4), w tym publikację uwzględnioną w bazie Web of Science.

Mgr inż. Michał Dziedzicki w dniu 23.11.2018 r. wygłosił na seminarium naukowym w Zakładzie Techniki Świetlnej Politechniki Warszawskiej referat zatytułowany: "Analiza warunków oświetleniowych na stanowisku pracy do badań eksperymentalnych". Referat uzyskał pozytywną oceną osób uczestniczących w seminarium.

Otwarcie przewodu doktorskiego mgr. inż. Michała Dziedzickiego