Dnia 21 czerwca mgr inż. Justyna Kowalska otworzyła swój przewód doktorski

Dnia 21 czerwca 2017 r. Rada Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej otworzyła przewód doktorski mgr inż. Justyny Kowalskiej zatytułowany "Oddawanie barw przez źródła światła stosowane do ogólnych celów oświetleniowych"

Promotorem pracy doktorskiej jest dr hab. inż. Irena Fryc z Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej.

Mgr inż. Justyna Kowalska posiada 2 publikacje w czasopismach z listy B Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i 2 referaty na Konferencjach krajowych.

Mgr inż. Justyna Kowalska w dniu 9.06.2017 r. wygłosiła referat na seminarium zakładowym w Zakładzie Techniki Świetlnej Politechniki Warszawskiej zatytułowany: "Oddawanie barw przez źródła światła stosowane do ogólnych celów oświetleniowych"

Referat uzyskał pozytywną oceną pracowników Zakładu i pozostałych osób uczestniczących w seminarium.

Dnia 21 czerwca mgr inż. Justyna Kowalska otworzyła swój przewód doktorski