Dnia 21 grudnia mgr inż. Krzysztof Skarżyński otworzył swój przewód doktorski

Dnia 21 grudnia 2016 r. Rada Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej otworzyła przewód doktorski mgra inż. Krzysztofa Skarżyńskiego zatytułowany "System oceny zanieczyszczenia światłem i efektywności energetycznej w iluminacji obiektów"

Promotorem pracy doktorskiej jest kierownik Zakładu Techniki Świetlnej prof. dr hab. inż. Wojciech Żagan

Funkcję promotora pomocniczego pełni dr inż. Sebastian Słomiński

Mgr inż. Krzysztof Skarżyński posiada 3 publikacje w czasopismach z listy B Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, 6 referatów na Konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Mgr inż. Krzysztof Skarżyński w dniu 16.12.2016 r. wygłosił referat na seminarium zakładowym w Zakładzie Techniki Świetlnej Politechniki Warszawskiej zatytułowany: "System oceny zanieczyszczenia światłem i efektywności energetycznej w iluminacji obiektów"

Referat uzyskał pozytywną oceną pracowników Zakładu i pozostałych osób uczestniczących w seminarium.

Dnia 21 grudnia mgr inż. Krzysztof Skarżyński otworzył swój przewód doktorski